+48 720 745 201

PHOTOSHOOT: Grzegorz Błach

PHOTOSHOOT: Grzegorz Błach
January 15, 2019 Mikołaj Tesla
In PHOTOSHOOT

Podobno Grzegorz na tych zdjęciach wygląda nieco „strasznie”. W sensie, że wygląda na niebezpiecznego osobnika. Osobiście trudno mi to stwierdzić, ponieważ znam go osobiście bardzo dobrze i w mojej ocenie te zdjęcia bardzo dobrze oddają jego charakter. A przecież o to właśnie w fotografii chodzi…

W trakcie tej sesji miałem okazję zobaczyć, jak ciekawie i kreatywnie można wykorzystać dobrą lokalizację. Poszliśmy na sesję pod Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. To jeden z tych plenerów w stolicy, gdzie w obrębie kilkuset metrów jest przynajmniej kilkanaście miejsc, w których można złapać ciekawe ujęcie.

Zwykle fotografuję kobiety. Bo powiedzmy sobie szczerze, jest dużo łatwiej zrobić dobre zdjęcie kobiecie i dużo ładniej na zdjęciach wychodzą. Ale tutaj byłem naprawdę pozytywnie zaskoczony efektami, które udało nam się z Grzegorzem osiągnąć.

Czy Grzegorz wyszedł na tych zdjęciach „ładnie” – trudno mi to ocenić. Na pewno wygląda na nich autentycznie. A w przypadku sesji mężczyzn – to właśnie ta cecha jest, w mojej ocenie, kluczowa, żeby mówić o dobrych zdjęciach.

I w tym zakresie uważam, że cel został zdecydowanie osiągnięty. Nie była to zresztą jedyna dobra sesja męska, którą zrobiłem – w trakcie mojej edukacji fotograficznej. Drugą była Sesja PHOTOSHOOT: Marcina „Jasnego” Sochy >>

Chcesz się przygotować do sesji zdjęciowej? Skorzystaj z naszego poradnika i zamów swoją sesję w Thought-o-Graphii!

Nie wyglądam dobrze na zdjęciach” – obalamy największy mit fotografii | Poradnik cz. 1/7 >>

Co Warto Wiedzieć Przed Sesją Zdjęciową? | Poradnik cz. 2/7 >>

O kolorach, czyli jak przygotować stylizacje? | Poradnik cz. 3/7 >>

Jak znaleźć dobry balans, między pozowaniem, a naturalnością? | Poradnik cz. 4/7 >>

Sesja zmysłowa – co warto wiedzieć? | Poradnik cz. 5/7 >>

Lista kroków do wykonania przed sesją | Poradnik cz. 6/7 >>

Jak zamówić sesję i jak pomóc innym dzięki temu doświadczeniu? | Poradnik 7/7 >>