+48 720 745 201

PHOTOSHOOT: Beata Teodorczuk

PHOTOSHOOT: Beata Teodorczuk
January 14, 2019 Mikołaj Tesla
In PHOTOSHOOT

Czasami nawet zwykła sesja jest czymś więcej, niż tylko sesją zdjęciową. Czasami jest okazją do spotkania się właściwych ludzi we właściwym czasie. I tamta sesja przypomina mi o tym, że czasami zdjęcia są także doskonałą okazją, żeby zapisać w czasie ważne momenty w życiu, nawet jeśli same zdjęcia nie są z tym bezpośrednio związane…

Jak nietrudno domyślić się po zdjęciach – Beatka jest cudowną, młodą kobietą. Na dobrą sprawę poznaliśmy się bodajże jeszcze przed jej 18-nastką. Ale już wtedy widziałem, że mam do czynienia z kimś wyjątkowym.

Później, przy okazji też różnych zawirowań w moim własnym życiu i częstych zmianach zamieszkania – gdzieś nam ten kontakt się urwał na jakiś czas. Pamiętam, że jeden z moich kolejnych powrotów do Warszawy i ta sesja była właściwie dobrym pretekstem, żeby odzyskać kontakt.

U nas obojga bardzo wiele się zmieniło przez tych kilka kolejnych lat. Natomiast nie zmienił się fakt, że bardzo naturalnie przychodzi nam kontakt ze sobą. Co zresztą widać na zdjęciach z tej sesji. Energia Beaty, która zajmuje się tańcem od dzieciństwa, jest nie do podrobienia. I to po prostu widać.

Minęło już sporo lat od czasu tamtej sesji, ale pamiętam, że to właśnie przy tej okazji też zacząłem robić jedną – wydawało by się oczywistą – rzecz. Jeśli chodzi o sesje plenerowe – to przede wszystkim sprawdzam godzinę zachodu słońca. Bo tutaj rzeczywiście nie byłem przygotowany na zdjęcia w ciemności, mając jedynie flash z aparatu. Ale stwierdzam nawet po latach, że daliśmy wtedy radę.

Natomiast te ujęcia przede wszystkim przypominają mi o tym, że czasami w zdjęciach chodzi o coś więcej. I kiedy właściwi ludzie spotkają się we właściwym czasie – możliwa jest prawdziwa magia.

Beata jest teraz szczęśliwą matką i żoną. Mam nadzieję, że będę miał okazję spotkać się z całą trójką któregoś razu – ponieważ wiem, że to będzie piękna sesja, pięknych ludzi. Ludzi, których ten świat bardzo potrzebuje.

Chcesz się przygotować do sesji zdjęciowej? Skorzystaj z naszego poradnika i zamów swoją sesję w Thought-o-Graphii!

Nie wyglądam dobrze na zdjęciach” – obalamy największy mit fotografii | Poradnik cz. 1/7 >>

Co Warto Wiedzieć Przed Sesją Zdjęciową? | Poradnik cz. 2/7 >>

O kolorach, czyli jak przygotować stylizacje? | Poradnik cz. 3/7 >>

Jak znaleźć dobry balans, między pozowaniem, a naturalnością? | Poradnik cz. 4/7 >>

Sesja zmysłowa – co warto wiedzieć? | Poradnik cz. 5/7 >>

Lista kroków do wykonania przed sesją | Poradnik cz. 6/7 >>

Jak zamówić sesję i jak pomóc innym dzięki temu doświadczeniu? | Poradnik 7/7 >>