+48 720 745 201

PHOTO & VIDEO: Paulina Stawarz

PHOTO & VIDEO: Paulina Stawarz
January 16, 2019 Mikołaj Tesla
In PHOTOSHOOT, VIDEO

Zdarzyło się Wam kiedyś usłyszeć, że jesteście „zbyt uśmiechnięci”? Bo przy okazji tej produkcji, właśnie z takim komentarzem się spotkałem, odnośnie Pauliny. Strasznie mnie to rozbawiło, ale też zasmuciło, że czasami dziewczyny próbują się przyczepić do siebie nawzajem o dosłownie cokolwiek. Natomiast wiem jedno – uwielbiam to nagranie i ten cudowny uśmiech, który możecie zobaczyć w teledysku Pauliny…

Nie kryję, że nagrywanie tego teledysku sprawiło mi mnóstwo radości. Paulina jest przepiękną i przeuroczą osobą. A co więcej – jej pasja sprawia, że ma coś, co ją wyróżnia spośród innych kobiet. Może dlatego właśnie, można czasami usłyszeć coś, czego człowiek zupełnie by się nie spodziewał.

Co nie zmienia faktu, że znakomita większość opinii była pozytywna, a my mieliśmy okazję podzielić się nie tylko teledyskiem – ale także jego zapowiedziami, żeby zaciekawić i przygotować odbiorców na danie główne.

O ile naszym głównym celem było stworzenie teledysku – o tyle oczywiście bez przynajmniej kilku dobrych ujęć nie mogło się obyć.

Zwłaszcza, kiedy mogliśmy skorzystać z tej znakomitej kreacji, która stworzyła nam fenomenalny kontrast dla tego typowo sportowego zestawu i dodała tego ekstra sosu, który doprawił to znakomite danie.

A ponieważ każda kobieta lubi czuć się kobieco – z pomocą przychodzi nam tutaj mój ulubiony program do makeupu.

Uwielbiam ten moment, kiedy z pięknej kobiety – mogę zrobić dosłownie bóstwo. A jednocześnie pokazać klientce, jaki look może osiągnąć.

Oryginalne foto bez żadnej obróbki jest poniżej. Z jednej strony – zakres możliwości, jakie ma dzisiejsze oprogramowanie jest niesamowity. Ale z drugiej – to nadal jest ta sama, piękna, młoda dziewczyna.

Po prostu na zdjęciu powyżej może zobaczyć się w swojej udoskonalonej, ekstremalnie kobiecej wersji.

Bo każda kobieta ma prawo poczuć się wyjątkowa…

A na koniec jeszcze – backstage z naszego nagrania i kilka fragmentów, które nie zmieściły się do teledysku.

Ten materiał był właściwie drugim tego typu w mojej karierze. Jeżeli ciekawi Cię moja następna produkcja, w której ponownie poszliśmy o krok naprzód – realizując zupełnie nowy format – obejrzyj Produkcję Wideo: NADZIEJA >>

Chcesz się przygotować do sesji zdjęciowej? Skorzystaj z naszego poradnika i zamów swoją sesję w Thought-o-Graphii!

Nie wyglądam dobrze na zdjęciach” – obalamy największy mit fotografii | Poradnik cz. 1/7 >>

Co Warto Wiedzieć Przed Sesją Zdjęciową? | Poradnik cz. 2/7 >>

O kolorach, czyli jak przygotować stylizacje? | Poradnik cz. 3/7 >>

Jak znaleźć dobry balans, między pozowaniem, a naturalnością? | Poradnik cz. 4/7 >>

Sesja zmysłowa – co warto wiedzieć? | Poradnik cz. 5/7 >>

Lista kroków do wykonania przed sesją | Poradnik cz. 6/7 >>

Jak zamówić sesję i jak pomóc innym dzięki temu doświadczeniu? | Poradnik 7/7 >>