+48 720 745 201

PORADNIK

 • Jan012019

  “Nie wyglądam dobrze na zdjęciach” – obalamy największy mit fotografii | Poradnik cz. 1/7

  Gdyby płacono mi, nie za zrobienie dobrych zdjęć – ale za to, jak często słyszę słowa “nie wychodzę dobrze na zdjęciach” przed sesją – miałbym się całkiem nieźle finansowo. A ponieważ jest to mit, w który mnóstwo ludzi wierzy – czas się z tym rozprawić. (more…)

  Read more
 • Jan122019

  Co Warto Wiedzieć Przed Sesją Zdjęciową? | Poradnik cz. 2/7

  Jeżeli nie masz wielkiego doświadczenia przed obiektywem – nie przejmuj się – to nawet lepiej! Bo dzięki temu masz mniej nawyków, które prawdopodobnie nie są dobre. Jeżeli nie masz doświadczenia w pracy z naprawdę dobrymi fotografami – to z pewnością docenisz fakt, że nikt nie pozostawia Cię w samotności na zasadzie „a teraz coś zrób”. Dlatego, że w trakcie sesji fotograficznej w modelu Though-o-Graphy przede wszystkim otrzymasz przestrzeń do świadomej improwizacji, dzięki której osiągniesz najlepsze efekty. Zapraszam Cię do poradnika, dzięki któremu łatwiej będzie Tobie zrozumieć, w jaki sposób wygląda proces robienia zdjęć w trakcie ToG. (more…)

  Read more
 • Jan212019

  O kolorach, czyli jak przygotować stylizacje? | Poradnik cz. 3/7

  Na dobre zdjęcie składa się wiele różnych czynników, natomiast jednym z najważniejszych zawsze będzie dobór kolorów. Oczywiście zawsze możemy sobie ułatwić życie i zrobić zdjęcia czarno-białe, te zwykle wyglądają bardzo dobrze. Ale kiedy chcesz dodać, czegoś ekstra – dobrze dobrany kolor potrafi zrobić bardzo wiele. (more…)

  Read more
 • Jan222019

  Sesja zmysłowa – co warto wiedzieć? | Poradnik cz. 5/7

  Każdy ma swoje granice i ustawia je wedle własnego uznania. Moim zdaniem jest w pierwszej kolejności określić wyraźnie, gdzie leżą Twoje. A następnie w obrębie tej przestrzeni, którą mamy do dyspozycji – wydobyć z Ciebie naturalne piękno. Na co dzień często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak wielką mocą dysponujemy. Często potrzebujemy odkryć więcej, aby zobaczyć i poczuć więcej. (more…)

  Read more