+48 720 745 201

PHOTOSHOOT: Gosia Baran

PHOTOSHOOT: Gosia Baran
May 5, 2019 Mikołaj Tesla
In PHOTOSHOOT

Jednym z częstszych powodów, dla których kobieta decyduje się na sesję zdjęciową – jest potrzeba przypomnienia sobie o swojej kobiecości. Zbyt często i zbyt łatwo rola matki, kucharki, sprzątaczki, pracownika, szefowej – przykrywają rolę kobiety. I właśnie wtedy dobra sesja zdjęciowa potrafi przypomnieć o tym, co ważne. O Twoim pięknie. Przypomnieć, co to znaczy być kobietą. I tak też było w tym przypadku…

Patrząc na zdjęcia Gosi – trudno uznać, że mogłoby jej to dotyczyć. A jednak, zdarza się nawet najlepszym… 😉

I właśnie na tym polega największe wyzwanie w takiej sytuacji. Sesja zdjęciowa zawsze jest pracą nie tylko z obiektywem, ale przede wszystkim z umysłem osoby, która jest fotografowana. Doskonale rozumiem, z jak wieloma wyzwaniami człowiek się zmaga.

Dlatego zawsze dbam przede wszystkim o to, żeby w trakcie sesji była przyjemna, spokojna, pełna akceptacji atmosfera. Bo kiedy sprzęt jest już ustawiony, aparat robi to, co ma robić – największą różnicą w jakości zdjęć robi to, kogo i co na tym zdjęciu widać. Samopoczucie, wiara w siebie, odwaga, swoboda – to wszystko da się zobaczyć w twarzy, spojrzeniu, ciele.

Tego nie da się zagrać, czy oszukać. To po prostu trzeba czuć. A to uczucie przekłada się na odbiorcę, który te zdjęcia widzi. I nie mam żadnych wątpliwości, że poniższe zdjęcie doskonale oddaje ten fakt.

A jeśli martwisz się, że nie wyjdziesz tak dobrze na zdjęciach? Nie przejmuj się, po to jest obróbka zdjęć. Nie zmienia fundamentów tego, jak wyglądasz – ale faktem jest, że pokazuje tą najlepszą wersję Ciebie.

I właśnie taki jest cel takiej sesji portretowej. Żebyś mogła zobaczyć najlepszą wersję siebie. Przypomnieć sobie i zobaczyć swój prawdziwy potencjał. Przypomnieć sobie, co znaczy być kobietą…

Chcesz się przygotować do sesji zdjęciowej? Skorzystaj z naszego poradnika i zamów swoją sesję w Thought-o-Graphii!

Nie wyglądam dobrze na zdjęciach” – obalamy największy mit fotografii | Poradnik cz. 1/7 >>

Co Warto Wiedzieć Przed Sesją Zdjęciową? | Poradnik cz. 2/7 >>

O kolorach, czyli jak przygotować stylizacje? | Poradnik cz. 3/7 >>

Jak znaleźć dobry balans, między pozowaniem, a naturalnością? | Poradnik cz. 4/7 >>

Sesja zmysłowa – co warto wiedzieć? | Poradnik cz. 5/7 >>

Lista kroków do wykonania przed sesją | Poradnik cz. 6/7 >>

Jak zamówić sesję i jak pomóc innym dzięki temu doświadczeniu? | Poradnik 7/7 >>