+48 720 745 201

PHOTO & VIDEO: Klaudia Sikora

PHOTO & VIDEO: Klaudia Sikora
January 27, 2019 Mikołaj Tesla
In PHOTOSHOOT, VIDEO

Myślę, że to jest najbliżej, jak w życiu będę – aby stworzyć ujęcia, na których w zasadzie nie wiadomo, czy patrzy się na boginię, czy na diablicę. Natomiast druga część tej historii, to szalone i spontaniczne okoliczności tej sesji. Której w ogóle się nie spodziewałem, nie byliśmy na nią przygotowani – a jednak warto było nie iść spać wcześniej. Oj warto było…

Jest jedno słowo, które naprawdę dobrze oddaje naturę tej sesji zdjęciowej: „drapieżność”. To niesamowite, jak odrobina światła z pomarańczowym filtrem zza pleców – dodaje tego potężnego akcentu. Do tego czarne tło, body, piękne ciało pokryte tatuażami i fenomenalna ekspresja Klaudii. Naprawdę trudno chcieć czegoś więcej.

Po tej sesji zdjęciowej wiem jedno na pewno – jestem w stanie zrobić dobre zdjęcia o każdej porze dnia i nocy, bez żadnego przygotowania, na spontanie – po prostu mając pod ręką sprzęt i umiejąc się nim profesjonalnie posługiwać.

Ta sesja potwierdza fakt, że kiedy spotyka się dwoje spontanicznych ludzi – historie, które wtedy powstają naprawdę zapadają w pamięć. To są te momenty, w których nawet kilka godzin po tym wszystkim masz w głowie „to naprawdę się wydarzyło?”. Ale wtedy patrzysz na zdjęcia, które wspólnie zrobiliście. I tak, wiesz, że to naprawdę miało miejsce.

Coś niesamowitego…

Na koniec zostaje już tylko jedno pytanie.

Anioł…

…czy diabeł?

To zresztą nie była nasza pierwsza produkcja. Unikalny wizerunek Klaudii sprawdził się też świetnie przy okazji Wizytówki Wideo Analogów Perfum Indygo. To wtedy właśnie się poznaliśmy i nie kryję, że za każdym razem jestem pod ogromnym wrażeniem tego, co jesteśmy razem stworzyć…

Chcesz się przygotować do sesji zdjęciowej? Skorzystaj z naszego poradnika i zamów swoją sesję w Thought-o-Graphii!

Nie wyglądam dobrze na zdjęciach” – obalamy największy mit fotografii | Poradnik cz. 1/7 >>

Co Warto Wiedzieć Przed Sesją Zdjęciową? | Poradnik cz. 2/7 >>

O kolorach, czyli jak przygotować stylizacje? | Poradnik cz. 3/7 >>

Jak znaleźć dobry balans, między pozowaniem, a naturalnością? | Poradnik cz. 4/7 >>

Sesja zmysłowa – co warto wiedzieć? | Poradnik cz. 5/7 >>

Lista kroków do wykonania przed sesją | Poradnik cz. 6/7 >>

Jak zamówić sesję i jak pomóc innym dzięki temu doświadczeniu? | Poradnik 7/7 >>