+48 720 745 201

LEADERS ACADEMY

Dla kogo?

W większości przypadków preferujemy pracę z kobietami. Praktyka pokazuje, że łatwiej z nimi pracować nad całokształtem, a nie tylko nad wybraną specjalizacją.

Natomiast najważniejsze grupy, w których szukamy przyszłych Liderów to:

I. Zdolni Artyści.

Muzycy, aktorzy, tancerze, rzemieślnicy – sztuka ma wiele imion. Jedno jest wspólne. Sztuka tworzy uniwersalny język, który można poczuć. Łączy ludzi ponad podziałami.

Właśnie takich ludzi – którzy potrafią łączyć ludzi we wspólnym doświadczeniu – szukamy.

II. Młodzi przedsiębiorcy.

Świat biznesu zmienia się bardzo dynamicznie. Zwłaszcza w obecnych czasach, kiedy w ciągu maksymalnie kilku lat – cały model biznesowy może wymagać zmiany. Tego starsze pokolenia nie są już w stanie po prostu ogarnąć.

Dlatego jedyną nadzieją na stabilny rozwój biznesu – jest to, żeby prowadziły go osoby, które rozumieją wyzwania współczesnego świata i są w stanie się w odnaleźć w tych dynamicznych realiach.

III. Innowatorzy społeczni.

Kiedy w ślad za rozwojem technologii – nie idzie aktualizacja oprogramowania systemu społecznego – powstaje coraz większy problem. Dlatego dzisiaj – bardziej, niż kiedykolwiek w znanej nam historii – potrzebne są innowacje społeczne.

Potrzebni są liderzy, którzy wskażą kierunek dla całych społeczeństw oraz wybranych grup w ich obrębie. Ludzie potrzebują ludzi, których będą mogli naśladować.

IV. Specjaliści branżowi.

W obecnym świecie mamy dziwną tendencję do skupiania się na posiadaniu wolności słowa – ale w niewielkim stopniu na tym, żeby mądrze z niej skorzystać. To, że każdy ma prawo głosu i własnej opinii – niekoniecznie oznacza, że warto, aby każdy miał i wypowiadał swoją opinię na wszystkie tematy.

Dlatego zależy nam na tym, aby w przestrzeni publicznej o sprawach ważnych – wypowiadali się ci, którzy faktycznie mają coś wartościowego do powiedzenia w tych tematach. Czasami lepiej jest słuchać, niż mówić. My wspieramy tych, których wypowiedzi rzeczywiście wnoszą coś dobrego.

Dostarczamy i rozwijamy potrzebne narzędzia

Inwestujemy nasz czas, energię i możliwości w narzędzia oraz promocję Ciebie, czy Twojego Projektu.

Zapewniamy to, co mamy do dyspozycji:

 1. Zdjęcia.
 2. Strony www
 3. Materiały wideo.
 4. Konsultacje.
 5. Działania strategiczne i promocyjne.
 6. Szkolenia.
 7. Rozwijający się ekosystem biznesowy naszej społeczności.

Wszystko, czego potrzeba, aby zbudować silną, stabilną markę, za którą ludzie będą chcieli podążać.

Liczy się efekt

Rozliczamy się za skuteczność – zarabiamy, dzielimy się zyskiem. Nie zarabiamy – nic Cię to nie kosztuje z naszej strony.

Wspólnie podejmujemy się wyzwania zbudowania czegoś wartościowego z Twoim udziałem. Wspólnie ponosimy porażki i wspólnie odnosimy sukcesy. Jesteśmy w tym razem.

Podział zysków jest prosty i jasny. Po odliczeniu kosztów związanych z działalnością (logistyka, inwestycje, rzeczy typowo pod działalność danego Lidera lub Projektu):

 1. Solo: 60-40 (specjalista), 70-30 (działający ekosystem), 80-20 (samodzielny lider).
 2. Dwie i więcej osób: równy podział na ilość zaangażowanych osób.

W przypadku współpracy z przedsiębiorcami – konkretne stawki są ustalane indywidualnie. Każdy produkt ma swój zakres marży i wymaga osobnej analizy.

W Akademii Liderów dla Przedsiębiorców skupiamy się na wprowadzaniu produktów w kanały online oraz na zagraniczne rynki i od zysków ze sprzedaży z tej działalności określamy odpowiednią prowizję.

Standardowy czas trwania umów dla projektów, które mają potencjał zwrotu:

 1. krótkoterminowy (pierwsze znaczące przychody w ciągu kilku tygodni): 5 lat.
 2. średnioterminowy (pierwsze znaczące przychody w ciągu kilku miesięcy): 7 lat.
 3. długoterminowych (pierwsze znaczące przychody w ciągu kilku lat): 10 lat.

Wieloetapowa weryfikacja

Talent czy wiedza to jedno, ale tutaj liczy się charakter i dojrzałość. Bo tylko tak można liczyć na długofalowe efekty. Dlatego weryfikujemy, z kim i kiedy warto pracować oraz w jakim układzie możemy osiągnąć najlepsze efekty.

Proces kształtowania charakteru i budowania marki jest długofalowy. Co oznacza duże ryzyko z naszej strony. Dlatego wybieramy tylko tych najlepszych – jako całokształt.

Proces jest wieloetapowy i rozłożony w czasie, zaś same kryteria oceny są wielopoziomowe. Jesteśmy Akademią Liderów, a nie cyrkiem – dlatego szukamy przede wszystkim zdolnych ludzi, z którymi będziemy w stanie pracować przez lata i przez lata osiągać razem sukcesy.

Ludzi z umiejętnościami lub potencjałem jest sporo, ale nie z każdym można wiązać przyszłościowe plany. Dlatego właśnie szczegółowo weryfikujemy zakres potencjalnej współpracy z daną osobą lub marką.

Rozwój i wsparcie

Życie jest pełne wyzwań i wybojów. Łatwiej jest przez nie iść z tymi, którzy są w stanie nas wesprzeć we właściwych momentach. A także mieć do dyspozycji bieżące wsparcie w rozwoju i kształtowaniu charakteru. Oprócz szkoleń oraz rozwoju, możesz także liczyć na oparcie w członkach naszej Akademii, którzy rozumieją ideę współpracy oraz wzajemnego wsparcia. Bo współpraca się po prostu wszystkim opłaca.

Jednocześnie możesz liczyć na wsparcie Założyciela, który rozumie Twoje wyzwania. Mikołaj “Tesla” Matysiak, niczym współczesny Mojżesz przeszedł przez morze problemów, żeby znaleźć ziemię obiecaną. I pewnie zajmie to dobrych 40 lat, żeby do niej dojść. Ale jesteśmy w stanie to zrobić.

Dlatego do współpracy zapraszamy wyłącznie tych, którzy rozumieją, że przed nami długa i niełatwa droga do celu. Ale warto ją przejść. Ponieważ razem możemy zbudować świat i rzeczywistość, której nikt nam nie dał i nie da. Musimy ją sobie zbudować. A to łatwe nie jest i nie będzie.

Dlatego potrzebujemy myśleć o naszej współpracy długofalowo, jeżeli ma w tym być jakiś sens. Pieniędzy nikt z nas na drugą stronę lustra nie zabierze. Pytanie zatem, co będziemy w stanie ze sobą zabrać i jak będziemy wspominać pobyt na tej planecie.

Pasujesz do Akademii? Aplikuj!

Masz ukończone 18 lat i masz to, czego szukamy – albo uważasz, że warto poznać Cię już teraz? Daj znać! Napisz kilka słów o sobie i podeślij nam linki do jakichś materiałów, żebyśmy mogli się zapoznać z tym, co robisz.

Nie muszą być super profesjonalne – to już jest nasza robota, żeby takie były – w przypadku podjęcia współpracy. Nam na tym etapie zależy na tym, żeby móc określić, czy jest podstawa do podjęcia współpracy.

Nie udało się już teraz? Nie szkodzi, mamy dobrą pamięć. Czasami dobrze jest powiedzieć cześć i wrócić do rozmowy, kiedy będzie właściwy na to czas. Zwykle, jeżeli jesteśmy zainteresowani współpracą – odpowiadamy w ciągu maksymalnie tygodnia czasu.

Powodzenia i jeśli jesteś osobą, którą warto poznać – działaj i daj nam znać!